BİZ KİMİZ

 

Şirketimiz faaliyete başladığı 2014 yılından itibaren konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte sektorde öncü firmalaraanahtar teslim projeler sunmaktadır. 2015 yılında Eskişehir Emko Sanayi Sitesi’ndeki 2000 m²'lik yeni fabrikasına geçerek makineparkını genişletmeyi hedeflemiştir.

Bu hedef doğrultusunda; teknolojik gelişmeleri ve ülkemizin gereksinimlerini dikkate alarak üretim yelpazesine Emniyet sistemleri veaksesuarlarını dahil etmiştir. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti prensipleriyle pazarda tercih edilen markalaşmayı sağlamıştır.Yerli üretimin önemini bilen ve benimseyen şirket politikalarıyla sektördeki firmalara örnek olmayı gösterilmeyi hedeflemektedir.

Alanında uzman ekipleriyle; Elektrik ve otomasyon sistemleri, Makina ve üretim hatları imalatı, Emniyet sistemleri veaksesuarları olarak üç ana kol altında sektöre hizmet vermektedir. Sertifikalandırma açısından ürünler; yürürlükteki teknikşartnamelere, ilgili standartlara “TSE – ISO – CE” belgeleriyle uygunluk sağlamakta ve kalite güvencesi vermektedir.

"Herhangi bir işte kullanılan teknolojinin ilk kuralı, verimli bir işleme uygulanan otomasyonun verimliliği büyüteceğidir. İkincisi ise verimsiz bir işleme uygulanan otomasyonun verimsizliği büyüteceğidir." Bill GATES

 
İletişime Geç Katalog İncele

VİZYON

Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her bölgesinde etkin, güvenilirliğinden şüphe duyulmayan ve kalitesinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunan; rakiplerinin her konuda örnek aldığı, yeni teknolojileri ve inovasyon çalışmalarını ürünlerinde kullanarak çevre temizliğinde fark yaratacak, dünyanın lider yol süpürme makinaları imalatçısı olmaktır.

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir çevre temizliğine katkıda bulunacak makinaların üretimini dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetinine dayandıran bir çözüm ortağı olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı yaklaşımla, tüm üretim ve satış sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edindik. Tüm çabamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanımlarını artırması içindir. Genmacs ailesinin her bir çalışanı, müşteri odaklılığı benimser ve her türlü problemlere çözüm üretme anlayışıyla çalışır.

GÜVENLİK FENS SİSTEMLERİ

 
 
14Ülkeye İhracat
86Farklı Ürün
73Çalışan Personel
650Teslim Edilen Proje

GENMACS TANITIM VİDEOMUZ

 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ